Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Co je to Kaldoun? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kaldoun?

Co si představit pod pojmem kaldoun? Jedná se o staročeský recept, který proslavila proslulá kuchařka Magdalena Dobromila Rettigová. Speciální krémová polévka z drůbežích drobů je poměrně časově náročná na přípravu. Při vytváření kaldounu se nejčastěji využívá husích drůbků, kvůli nimž si v dnešních dobách již nemusíte kupovat celého opeřence jako tomu bylo v dobách dřívějších.

Význam slova, termín, co je to Kaldoun? Odborný výraz, definice slova Kaldoun. Co znamená pojem Kaldoun z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kaldoun? s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kaldoun je v sekci Jídlo

Klíčová slova: termín, synonymum, Kaldoun, popis, význam pojmu, slovo, wiki, význam, pojem, slovník, význam slova, vysvětlení, co znamená, Jídlo, formulace, přesný význam

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kaldoun? resp. jaký je význam slova Kaldoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaldoun, odpověď na dotaz co je to Kaldoun?. Víte např. kdo to je Dana Drábová? Znáte a víte kdo je Suflér? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?