Co je to?
Definice výrazu Kaki. Co znamená odborný pojem Kaki z kategorie Jídlo?

Co to je Kaki? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kaki

Kaki je druh exotického ovoce. Jedná se o plody stromu tomelu japonského. Kaki má jasně oranžovou barvu a tvarem připomíná pomeranč. Setkáme se s ním i pod názvy churma nebo tomel. Kaki obsahuje velké množství vitamínu C, beta-karotenu a cukru (téměř 20 %). Kaki pomáhá trávit tuky a proto je doporučováno osobám trpícími nemocemi jater nebo ledvin.

Význam slova, termín, co je to Kaki? Definice výrazu Kaki. Co znamená odborný pojem Kaki z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kaki sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kaki patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, synonymum, slovo, význam, Kaki, Jídlo, vysvětlení, Jídlo, wiki, pojem, formulace, heslo, slovník, popis, přesný význam

Co označuje termín Kaki? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Kaki (někdy také tomel nebo churma) je plod ovocného stromu tomelu japonského (Diospyros kaki) z čeledi ebenovitých. Botanický název druhu (Diospyros) znamená „Diovo ovoce“. Pro kaki se používá mnoho názvů, mimo výše uvedené například kakichurma, anglicky nebo německy též asijský nebo japonský persimmon, šaronské ovoce, korejské mango, medové jablko nebo čínská švestka. Sharon fruit je obchodní značka pro ovoce, které se nechává dozrát uměle pomocí chemických látek.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kaki? resp. jaký je přesný význam slova Kaki? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaki, odpověď na dotaz co je to Kaki?. Víte např. kdo to je Mikejepan? Znáte a víte kdo je Tatar? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kaki v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.