Co je to?
Definice výrazu Kaki. Co znamená odborný pojem Kaki z kategorie Jídlo?

Co to je Kaki? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kaki

Kaki je druh exotického ovoce. Jedná se o plody stromu tomelu japonského. Kaki má jasně oranžovou barvu a tvarem připomíná pomeranč. Setkáme se s ním i pod názvy churma nebo tomel. Kaki obsahuje velké množství vitamínu C, beta-karotenu a cukru (téměř 20 %). Kaki pomáhá trávit tuky a proto je doporučováno osobám trpícími nemocemi jater nebo ledvin.

Význam slova, termín, co je to Kaki? Definice výrazu Kaki. Co znamená odborný pojem Kaki z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kaki můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kaki je v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam, synonymum, slovník, informace, význam slova, Kaki, Jídlo, přesný význam, slovo, co to je, vysvětlení, termín, co znamená, přesný výraz, Jídlo, význam pojmu

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Kaki můžete dozvědět následující

Kaki (někdy také tomel nebo churma) je plod ovocného stromu tomelu japonského (Diospyros kaki) z čeledi ebenovitých. Botanický název druhu (Diospyros) znamená „Diovo ovoce“. Pro kaki se používá mnoho názvů, mimo výše uvedené například kakichurma, anglicky nebo německy též asijský nebo japonský persimmon, šaronské ovoce, korejské mango, medové jablko nebo čínská švestka. Sharon fruit je obchodní značka pro ovoce, které se nechává dozrát uměle pomocí chemických látek.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Kaki? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kaki? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kaki, odpověď na dotaz co je to Kaki?. Víte např. kdo to je Wotan? Znáte a víte kdo je Tatar? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.