Co je to?
Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Co je to Indiánská rýže? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Indiánská rýže

Indiánská rýže čili divoká rýže není ve skutečnosti rýží, ale semeny vodní trávy Zizania aquatica, která roste v mělkých vodách. Byla základní složkou potravy indiánů, kteří žili na hranici Ameriky a Kanady v oblasti jezer.
Je oblíbená především pro příznivý vliv na zdraví a dietní účinky. Pro vylepšení chuti se však míchá s dalšími druhy rýží, takže se připravuje stejně, jako jiné druhy.

Význam slova, termín, co je to Indiánská rýže? Definice odborného termínu, slova Indiánská rýže. Co znamená pojem Indiánská rýže z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Indiánská rýže s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Indiánská rýže je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, popis, Jídlo, co to je, Indiánská rýže, wiki, význam pojmu, formulace, co znamená, slovník, vysvětlení, význam slova, Indiánská rýže, synonymum, definice, pojem

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Indiánská rýže? resp. co přesně označuje termín Indiánská rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánská rýže, odpověď na dotaz co je to Indiánská rýže?. Víte např. kdo to je Václav Neckář? Znáte a víte kdo je Vojtěch Dyk? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.