Co je to?
Definice výrazu Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Co to je Hraška? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Hraška

Hraška je obchodní název hrachové směsi od firmy Ceria, s.r.o., která se dá použít např. na zahuštění omáček či polévek, jako přísada do pomazánek, nebo z ní lze vyrobit těstíčko pro obalení masa.

Význam slova, termín, co je to Hraška? Definice výrazu Hraška. Co znamená odborný pojem Hraška z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hraška patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co to je, slovo, význam, Jídlo, definice, termín, co znamená, Hraška, pojem, význam pojmu, vysvětlení, Hraška, význam slova, Jídlo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Hraška? resp. co se skrývá pod slovem Hraška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hraška, odpověď na dotaz co je to Hraška?. Víte např. kdo to je Tovaryš? Znáte a víte kdo je David Lynch? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Hraška i v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?