Co je to?
Definice odborného termínu, slova Himalájská sůl. Co znamená pojem Himalájská sůl z kategorie Jídlo?

Co je to Himalájská sůl? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Himalájská sůl

Himalájská sůl je zvláštní druh růžové soli, která je považována za nejčistší na světě. Jedná se o krystalizovanou mořskou sůl, která byla miliony let ukrytá pod lávou, ledem a sněhem, takže se uchránila před znečištěním a zachovala si všechny původní hodnoty. Těží se v oblasti Himalájí a má vysoký obsah stopových prvků a minerálů, které lidské tělo potřebuje. Není tak rafinovaná jako stolní sůl, má méně sodíku a dodává se ve větších kouscích.
Himalájská sůl je přínosem pro vaskulární systém, udržuje stálé pH, přispívá ke zdravému spánku, je podporou dýchacích funkcí, zpomaluje stárnutí, hydratuje, snižuje krevní tlak, detoxikuje, posiluje kosti, působí proti křečím svalů. Používá se k vaření, léčebným účelům a koupelím.

Význam slova, termín, co je to Himalájská sůl? Definice odborného termínu, slova Himalájská sůl. Co znamená pojem Himalájská sůl z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Himalájská sůl sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Himalájská sůl patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, přesný význam, Jídlo, wiki, význam, význam slova, co to je, pojem, Himalájská sůl, termín, informace, definice

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Himalájská sůl? resp. jaká je definice slova Himalájská sůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Himalájská sůl, odpověď na dotaz co je to Himalájská sůl?. Víte např. kdo to je Herobrine? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Himalájská sůl hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.