Co je to?
Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Co to je Herbalife? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Herbalife?

Herbalife je současně názvem firmy a sady potravinových doplňků, které tato firma nabízí. Doplňky stravy jsou určeny především k redukci váhy a detoxikaci organizmu. Firma Herbalife prodává také kosmetickou řadu NouriFusion. Své výrobky firma nabízí výhradně prostřednictvím dealerů, nikoli přes veřejnou obchodní síť.
Systém prodeje je označován jako MultiLevelMarketing - MLM. Produkty jsou často líčeny jako špičkové produkty s výraznými účinky, takže někdy vzbuzují přílišná očekávání.

Význam slova, termín, co je to Herbalife? Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Herbalife? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Herbalife je v sekci Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, slovo, popis, definice, termín, význam pojmu, informace, význam slova, synonymum, význam, Herbalife, pojem, vysvětlení, co znamená, formulace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Herbalife? resp. co znamená slovo Herbalife? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Herbalife, odpověď na dotaz co je to Herbalife?. Víte např. kdo to je Barista? Znáte a víte kdo je Cholerik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.