Co je to?
Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Co to je Herbalife? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Herbalife?

Herbalife je současně názvem firmy a sady potravinových doplňků, které tato firma nabízí. Doplňky stravy jsou určeny především k redukci váhy a detoxikaci organizmu. Firma Herbalife prodává také kosmetickou řadu NouriFusion. Své výrobky firma nabízí výhradně prostřednictvím dealerů, nikoli přes veřejnou obchodní síť.
Systém prodeje je označován jako MultiLevelMarketing - MLM. Produkty jsou často líčeny jako špičkové produkty s výraznými účinky, takže někdy vzbuzují přílišná očekávání.

Význam slova, termín, co je to Herbalife? Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Herbalife patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: slovo, význam slova, Herbalife, synonymum, slovník, přesný význam, termín, význam pojmu, Jídlo, formulace, wiki, pojem, co to je, význam, co znamená, Herbalife

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Herbalife? resp. co označuje slovo Herbalife? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Herbalife, odpověď na dotaz co je to Herbalife?. Víte např. kdo to je Glum? Znáte a víte kdo je Cholerik? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Herbalife i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.