Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Co to je Halibut? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Halibut?

Halibut neboli platýs, je většinou označení pro platýse černého. Jedná se o mořskou rybu, jejíž maso patří k nejoblíbenějším velice chutným a výživným rybím masům. Loví se na dlouhé vlasce od května do září, kdy je jeho maso nejkvalitnější.
Halibut se vyskytuje především na severu Atlantického a Tichého oceánu. Jde o dravou rybu, živící se menšími rybkami, krevetami a dalšími mořskými živočichy. Žije v hloubkách již od 200 až do 2000 metrů, nejčastěji se však vyskytuje v hloubce od 500 do 1000 metrů.

Význam slova, termín, co je to Halibut? Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Halibut s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Halibut se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: wiki, Jídlo, Halibut, definice, význam, význam slova, co to je, popis, formulace, slovo, Jídlo, přesný výraz, heslo, slovník, vysvětlení, termín

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Halibut? resp. jaký je význam pojmu Halibut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Halibut, odpověď na dotaz co je to Halibut?. Víte např. kdo to je Tonda Blaník? Znáte a víte kdo je Konduktér? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.