Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Co to je Halibut? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Halibut?

Halibut neboli platýs, je většinou označení pro platýse černého. Jedná se o mořskou rybu, jejíž maso patří k nejoblíbenějším velice chutným a výživným rybím masům. Loví se na dlouhé vlasce od května do září, kdy je jeho maso nejkvalitnější.
Halibut se vyskytuje především na severu Atlantického a Tichého oceánu. Jde o dravou rybu, živící se menšími rybkami, krevetami a dalšími mořskými živočichy. Žije v hloubkách již od 200 až do 2000 metrů, nejčastěji se však vyskytuje v hloubce od 500 do 1000 metrů.

Význam slova, termín, co je to Halibut? Odborný termín, výraz, slovo Halibut. Co znamená pojem Halibut z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Halibut je v sekci Jídlo

Klíčová slova: formulace, termín, pojem, co to je, wiki, Halibut, význam pojmu, vysvětlení, heslo, Jídlo, Halibut, co znamená, přesný význam, popis, Jídlo, informace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Halibut? resp. jaká je definice slova Halibut? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Halibut, odpověď na dotaz co je to Halibut?. Víte např. kdo to je Chůva? Znáte a víte kdo je Konduktér? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.