Co je to?
Definice odborného termínu, slova Graviola. Co znamená pojem Graviola z kategorie Jídlo?

Co je to Graviola? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Graviola?

Graviola je jihoamerický strom rostoucí v tropických oblastech. Latinsky se nazývá Annona muriatica, anona ostnitá. Tato až desetimetrová dřevina s neopadavými listy má žlutozelené plody. Jejich dužina má mírně kyselou chuť a je využívána na výrobu nápojů.
V přírodní medicíně se využívají všechny části stromu. Výtažek z této rostliny se označuje také jako graviola a uplatňuje se při křečích trávicího traktu, při zvýšeném krevním tlaku, problémech s játry a při dalších chorobách. V současnosti se zkoumají účinky gravioly na rakovinná onemocnění.

Význam slova, termín, co je to Graviola? Definice odborného termínu, slova Graviola. Co znamená pojem Graviola z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Graviola? Pak se o ní podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Graviola patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam, informace, Graviola, wiki, co to je, termín, význam slova, heslo, co znamená, Jídlo, synonymum, Graviola, definice, přesný výraz, přesný význam, popis

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Graviola? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Graviola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Graviola, odpověď na dotaz co je to Graviola?. Víte např. kdo to je Anna Fialová? Znáte a víte kdo je Josef Klíma? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?