Co je to?
Definice odborného termínu, slova Graviola. Co znamená pojem Graviola z kategorie Jídlo?

Co je to Graviola? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Graviola?

Graviola je jihoamerický strom rostoucí v tropických oblastech. Latinsky se nazývá Annona muriatica, anona ostnitá. Tato až desetimetrová dřevina s neopadavými listy má žlutozelené plody. Jejich dužina má mírně kyselou chuť a je využívána na výrobu nápojů.
V přírodní medicíně se využívají všechny části stromu. Výtažek z této rostliny se označuje také jako graviola a uplatňuje se při křečích trávicího traktu, při zvýšeném krevním tlaku, problémech s játry a při dalších chorobách. V současnosti se zkoumají účinky gravioly na rakovinná onemocnění.

Význam slova, termín, co je to Graviola? Definice odborného termínu, slova Graviola. Co znamená pojem Graviola z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Graviola je v sekci Jídlo

Klíčová slova: Graviola, informace, význam, pojem, Jídlo, definice, wiki, Graviola, Jídlo, přesný výraz, co znamená, synonymum, slovo, termín, význam slova, formulace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Graviola? resp. jaký je význam slova Graviola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Graviola, odpověď na dotaz co je to Graviola?. Víte např. kdo to je Jaroslav Seifert? Znáte a víte kdo je Josef Klíma? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Graviola hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?