Co je to?
Odborný výraz, definice slova Granola. Co znamená pojem Granola z kategorie Jídlo?

Co je to Granola? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Granola?

Granola je pojmenování pro směs různých potravin, které jsou považovány za zdravé mlsání. V základní kombinaci jsou většinou ovesné vločky, ořechy, mandle, semínka, rozinky a med. Jednotlivé ingredience lze měnit podle chuti či podle toho, jaké suroviny máte.
Je možno přidávat další suroviny, jako jsou různé lupínky, sirupy, kokos, skořice, kousky čokolády či sušené ovoce.

Význam slova, termín, co je to Granola? Odborný výraz, definice slova Granola. Co znamená pojem Granola z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Granola sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Granola patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Granola, Jídlo, vysvětlení, Jídlo, definice, přesný výraz, význam, slovo, synonymum, co to je, wiki, termín, pojem, co znamená, popis, informace

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Granola? resp. co přesně znamená slovo Granola? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Granola, odpověď na dotaz co je to Granola?. Víte např. kdo to je Konduktér? Znáte a víte kdo je Steven Spielberg? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?