Co je to?
Odborný výraz, definice slova Glutamát. Co znamená pojem Glutamát z kategorie Jídlo?

Co je to Glutamát? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Glutamát?

Glutamát (někdy také glutaman) sodný je sůl kyseliny glumatové, jedná se o bezbarvý prášek a používá se jako přísada do pokrmů za účelem zvýraznění chuti a vůně. Má označení E 621. Tuto látku běžně živé organismy obsahují. Stále se vedou debaty o jeho (ne)bezpečnosti. Platí, že pokud není konzumován v příliš vysokých dávkách, neměl by škodit.

Význam slova, termín, co je to Glutamát? Odborný výraz, definice slova Glutamát. Co znamená pojem Glutamát z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Glutamát? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Glutamát se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, formulace, definice, co to je, synonymum, Jídlo, pojem, popis, význam, vysvětlení, Glutamát, Jídlo, co znamená, informace, termín, přesný význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Glutamát? resp. co se skrývá pod slovem Glutamát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glutamát, odpověď na dotaz co je to Glutamát?. Víte např. kdo to je František Nedvěd? Znáte a víte kdo je Golem? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..