Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Co to je Glukopur? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Glukopur

Glukopur je obchodní značka hroznového cukru, což je monosacharid, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci, zejména v hroznech vinné révy.

Význam slova, termín, co je to Glukopur? Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Glukopur můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Glukopur se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, synonymum, význam pojmu, co to je, formulace, informace, význam slova, Glukopur, popis, pojem, heslo, Jídlo, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Glukopur? resp. co znamená Glukopur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glukopur, odpověď na dotaz co je to Glukopur?. Víte např. kdo to je Conchita Wurst? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.