Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Co to je Glukopur? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Glukopur?

Glukopur je obchodní značka hroznového cukru, což je monosacharid, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci, zejména v hroznech vinné révy.

Význam slova, termín, co je to Glukopur? Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Glukopur sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Glukopur je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovník, Jídlo, význam slova, synonymum, co znamená, pojem, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, význam, popis, termín, význam pojmu, definice, wiki

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Glukopur? resp. co je to Glukopur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glukopur, odpověď na dotaz co je to Glukopur?. Víte např. kdo to je Conchita Wurst? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.