Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gastronomie. Co znamená pojem Gastronomie z kategorie Jídlo?

Co to je Gastronomie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Gastronomie?

S pojmem gastronomie se v dnešní době setkáváme poměrně často. Jedná se o kuchařské umění, nebo také zkoumání vztahu mezi kulturou a jídlem. Gastronomie se nevěnuje pouze přípravě samotného jídla, ale také jeho komzumaci. Gastronomové se snaží o to, aby se z konzumace jídla stal kultivovaný akt. Cílem by také mělo být to, že připravený pokrm zasytí i duševní stránku konzumenta.
Existují i různé gastronomické organizace. Mezi nejznámější v České republice můžeme zařadit např. Asociaci hotelů a restaurací České republiky.

Význam slova, termín, co je to Gastronomie? Odborný termín, výraz, slovo Gastronomie. Co znamená pojem Gastronomie z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Gastronomie je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: synonymum, informace, popis, co to je, pojem, formulace, definice, heslo, Jídlo, význam slova, přesný výraz, Gastronomie, co znamená, Jídlo, wiki, význam

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Gastronomie? resp. jaký je význam slova Gastronomie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gastronomie, odpověď na dotaz co je to Gastronomie?. Víte např. kdo to je Ajťák? Znáte a víte kdo je Uprchlík? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.