Co je to?
Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Jídlo?

Co je to Frisco? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Frisco?

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.

Význam slova, termín, co je to Frisco? Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Frisco? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Frisco je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, Jídlo, Frisco, přesný význam, slovo, co znamená, význam slova, heslo, popis, definice, pojem, Frisco, termín, slovník, Jídlo, synonymum

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Frisco? resp. jaký je přesný význam slova Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Ježíš? Znáte a víte kdo je Cynik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Frisco hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.