Co je to?
Definice výrazu Feta. Co znamená odborný pojem Feta z kategorie Jídlo?

Co to je Feta? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Feta

Feta je název řeckého sýra, vyráběného z kozího a ovčího mléka. Čerstvé kozí mléko v něm výrazně převažuje. Nechává se dozrávat v slaném roztoku, minimální doba zrání jsou dva měsíce. Sýr feta má bílou barvu, tvarohovitou konzistenci a vyšší obsah tuku.
Pro svou charakteristickou pikantní chuť je využíván do různých salátů i teplých pokrmů, například s bramborami, masem či zeleninou. Jeho konzumace je možná i bez úprav, pouze s pečivem.

Význam slova, termín, co je to Feta? Definice výrazu Feta. Co znamená odborný pojem Feta z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Feta patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam slova, termín, význam, přesný výraz, co znamená, Jídlo, přesný význam, Jídlo, synonymum, wiki, Feta, co to je, definice, Feta

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Feta? resp. co označuje slovo Feta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feta, odpověď na dotaz co je to Feta?. Víte např. kdo to je Kustod? Znáte a víte kdo je Alzheimer? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.