Co je to?
Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je to Falešná svíčková? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Falešná svíčková?

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.

Význam slova, termín, co je to Falešná svíčková? Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Falešná svíčková s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Falešná svíčková je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, slovník, definice, slovo, přesný výraz, informace, popis, termín, význam, heslo, význam slova, wiki, co to je, pojem

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Falešná svíčková? resp. co znamená slovo Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Lumen? Znáte a víte kdo je Nacionalista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Falešná svíčková hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.