Co je to?
Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je to Falešná svíčková? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Falešná svíčková?

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.

Význam slova, termín, co je to Falešná svíčková? Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Falešná svíčková) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Falešná svíčková patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, informace, přesný výraz, přesný význam, wiki, heslo, co to je, formulace, vysvětlení, význam slova, pojem, slovo, Jídlo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Falešná svíčková? resp. co to je Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Lumen? Znáte a víte kdo je Nacionalista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.