Co je to?
Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je to Falešná svíčková? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Falešná svíčková?

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.

Význam slova, termín, co je to Falešná svíčková? Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Falešná svíčková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Falešná svíčková je v sekci Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, Jídlo, slovo, wiki, vysvětlení, popis, co znamená, slovník, informace, termín, význam slova, formulace, synonymum, význam pojmu, heslo

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Falešná svíčková? resp. jaký je význam slova Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Lumen? Znáte a víte kdo je Nacionalista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.