Co je to?
Definice výrazu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Co to je Estragon? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Estragon?

Estragon je druh pelyňku, celým názvem pelyněk estragon či pelyněk kozalec. Není hořký jako pravý pelyněk, chuť je spíše sladkohořká a hřejivá a objevují se v ní i stopy pepře a anýzu. Estragon je ceněn pro pozitivní účinky na trávicí systém a také jako tonikum.
Jeho využití je široké, ale nejznámější je estragon v potravinářství, kde se využívá nejvíce ve francouzské kuchyni. Estragonem je možno kořenit jak maso a ryby, tak i polévky a omáčky a je zásadní složkou estragonového octa.

Význam slova, termín, co je to Estragon? Definice výrazu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Estragon s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Estragon se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: Estragon, význam, heslo, vysvětlení, slovo, pojem, přesný význam, co to je, co znamená, formulace, Jídlo, význam pojmu, význam slova, informace, wiki, synonymum

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Estragon? resp. jaký je význam pojmu Estragon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Estragon, odpověď na dotaz co je to Estragon?. Víte např. kdo to je Kacíř? Znáte a víte kdo je Foniatr? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.