Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dělená strava. Co znamená pojem Dělená strava z kategorie Jídlo?

Co to je Dělená strava? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dělená strava?

Dělená strava je speciální úprava jídelníčku i životního stylu. Podstatou dělené stravy je roztřídění potravin do různých skupin, které lze nebo naopak nelze kombinovat. Dodržením pravidel pro dělenou stravu by mělo dojít k dosažení ideální váhy a zlepšení zdravotního stavu, samozřejmě v kombinaci s odpovídajícím množstvím pohybu.
Základní rozdělení potravin se řídí způsobem trávení jednotlivých složek. Nejdůležitější tři skupiny jsou bílkoviny, sacharidy a skupina neutrálních potravin. Bílkoviny a sacharidy se podle dělené stravy mají střídat po dnech. Neutrální potraviny je možno kombinovat s oběma dalšími skupinami. Důležitý je i pitný režim.

Význam slova, termín, co je to Dělená strava? Odborný termín, výraz, slovo Dělená strava. Co znamená pojem Dělená strava z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Dělená strava sdílejte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dělená strava je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Dělená strava, co znamená, popis, Dělená strava, význam pojmu, informace, vysvětlení, slovník, pojem, význam, Jídlo, definice, heslo, formulace, synonymum, termín

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Dělená strava? resp. jaká je definice slova Dělená strava? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dělená strava, odpověď na dotaz co je to Dělená strava?. Víte např. kdo to je Bivoj? Znáte a víte kdo je Kmotr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.