Co je to?
Definice výrazu Cvikla. Co znamená odborný pojem Cvikla z kategorie Jídlo?

Co to je Cvikla? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Cvikla?

Cvikla je jiné označení pro řepu obecnou, běžně pěstovanou odrůdu zeleniny.

Význam slova, termín, co je to Cvikla? Definice výrazu Cvikla. Co znamená odborný pojem Cvikla z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Cvikla? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Cvikla se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Cvikla, wiki, význam slova, informace, slovo, pojem, Jídlo, Cvikla, význam, co znamená, význam pojmu, popis, slovník, Jídlo, heslo, co to je

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Cvikla? resp. co je to Cvikla? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cvikla, odpověď na dotaz co je to Cvikla?. Víte např. kdo to je Primátor? Znáte a víte kdo je Avatar? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?