Co je to?
Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Co je to Creatin? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Creatin?

Creatin je jedním z velmi populárních doplňků výživy, které využívají především příznivci fitness a kulturistiky. Funguje jako zábrana proti ukládání nadměrného množství karbohydrátů. Jeho působením se mění tuk v energii, kterou využívají svaly. Současně se zadržuje voda v těle a narůstá svalová hmota.
Protože creatin snižuje vytváření mléčné kyseliny, svaly se po tréninku rychle relaxují a ani po větší námaze není cítit bolest. V přírodě lze nalézt menší množství kreatinu v mléku nebo rybách.

Význam slova, termín, co je to Creatin? Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Creatin patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, termín, slovo, Jídlo, co to je, co znamená, wiki, význam slova, synonymum, pojem, význam, Creatin, Jídlo, přesný výraz, slovník

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Creatin? resp. jaká je definice slova Creatin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creatin, odpověď na dotaz co je to Creatin?. Víte např. kdo to je Iveta Bartošová? Znáte a víte kdo je Marie Pojkarová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?