Co je to?
Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Co je to Creatin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Creatin?

Creatin je jedním z velmi populárních doplňků výživy, které využívají především příznivci fitness a kulturistiky. Funguje jako zábrana proti ukládání nadměrného množství karbohydrátů. Jeho působením se mění tuk v energii, kterou využívají svaly. Současně se zadržuje voda v těle a narůstá svalová hmota.
Protože creatin snižuje vytváření mléčné kyseliny, svaly se po tréninku rychle relaxují a ani po větší námaze není cítit bolest. V přírodě lze nalézt menší množství kreatinu v mléku nebo rybách.

Význam slova, termín, co je to Creatin? Odborný výraz, definice slova Creatin. Co znamená pojem Creatin z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Creatin? Potom se o definici podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Creatin je v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam, synonymum, přesný výraz, význam slova, informace, slovník, pojem, vysvětlení, co znamená, termín, popis, formulace, Jídlo, přesný význam, co to je

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Creatin? resp. jaký je význam slova Creatin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creatin, odpověď na dotaz co je to Creatin?. Víte např. kdo to je Pitaval? Znáte a víte kdo je Vlkodlak? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?