Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Co je to Cream cheese? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Cream cheese

Cream cheese je anglické slovo, které lze přeložit jako smetanový sýr. Přesněji se jedná o lehce ochucený čerstvý sýr, který se vyrábí z mléka a smetany. Při průmyslové výrobě se ještě přidávají stabilizátory. Cream cheese by měl obsahovat nejméně 33% mléčného tuku, vlhkost by neměla překročit 55% a hodnota pH se musí pohybovat v rozmezí 4,4-4,9.
Některé země podmiňují užití názvu ještě vyšším obsahem tuku. Nejedná se o zrající sýr, konzumuje se čerstvý.

Význam slova, termín, co je to Cream cheese? Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Cream cheese) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Cream cheese je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Cream cheese, informace, heslo, význam slova, termín, Jídlo, vysvětlení, význam, přesný výraz, význam pojmu, slovo, pojem, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Cream cheese? resp. jaká je definice termínu Cream cheese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cream cheese, odpověď na dotaz co je to Cream cheese?. Víte např. kdo to je Altistka? Znáte a víte kdo je Héraklés? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cream cheese v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.