Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Co je to Cream cheese? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Cream cheese

Cream cheese je anglické slovo, které lze přeložit jako smetanový sýr. Přesněji se jedná o lehce ochucený čerstvý sýr, který se vyrábí z mléka a smetany. Při průmyslové výrobě se ještě přidávají stabilizátory. Cream cheese by měl obsahovat nejméně 33% mléčného tuku, vlhkost by neměla překročit 55% a hodnota pH se musí pohybovat v rozmezí 4,4-4,9.
Některé země podmiňují užití názvu ještě vyšším obsahem tuku. Nejedná se o zrající sýr, konzumuje se čerstvý.

Význam slova, termín, co je to Cream cheese? Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Cream cheese s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Cream cheese se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, pojem, informace, co to je, popis, definice, formulace, vysvětlení, popis, Jídlo, význam, přesný význam, termín, co znamená

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Cream cheese? resp. jaká je definice slova Cream cheese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cream cheese, odpověď na dotaz co je to Cream cheese?. Víte např. kdo to je Altistka? Znáte a víte kdo je Héraklés? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.