Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Co je to Cream cheese? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Cream cheese?

Cream cheese je anglické slovo, které lze přeložit jako smetanový sýr. Přesněji se jedná o lehce ochucený čerstvý sýr, který se vyrábí z mléka a smetany. Při průmyslové výrobě se ještě přidávají stabilizátory. Cream cheese by měl obsahovat nejméně 33% mléčného tuku, vlhkost by neměla překročit 55% a hodnota pH se musí pohybovat v rozmezí 4,4-4,9.
Některé země podmiňují užití názvu ještě vyšším obsahem tuku. Nejedná se o zrající sýr, konzumuje se čerstvý.

Význam slova, termín, co je to Cream cheese? Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Cream cheese? Potom se o definici podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cream cheese se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: formulace, informace, význam pojmu, Jídlo, slovník, heslo, definice, popis, Cream cheese, přesný význam, Cream cheese, Jídlo, význam, wiki, význam slova, vysvětlení

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Cream cheese? resp. co se přesně ukrývá za slovem Cream cheese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cream cheese, odpověď na dotaz co je to Cream cheese?. Víte např. kdo to je Izák? Znáte a víte kdo je Ulamá? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.