Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Co to je Couvert? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Couvert?

Couvert (někdy také kuvert nebo kuvér) je položka, kterou můžeme nalézt na jídelním lístku restaurací, a to především těch z vyšší cenové hladiny. Couvert zpravidla zahrnuje různá ochucovadla (olej, kečup, hořčice, ocet, chilli omáčka atd.), která můžete, ale nemusíte použít. Couvert ale může být i ošatka s pečivem, které lze konzumovat třeba s polévkou. Couvert je zahrnutý do ceny hlavního jídla. Pokud je účtován zvlášť, mělo by to být na jídelním lístku uvedeno.

Význam slova, termín, co je to Couvert? Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Couvert s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Couvert je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, popis, definice, Couvert, Jídlo, popis, heslo, slovník, Jídlo, přesný význam, termín, synonymum, co to je, informace, význam slova

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Couvert? resp. co znamená slovo Couvert? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Couvert, odpověď na dotaz co je to Couvert?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Anděl? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem