Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Co to je Couvert? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Couvert?

Couvert (někdy také kuvert nebo kuvér) je položka, kterou můžeme nalézt na jídelním lístku restaurací, a to především těch z vyšší cenové hladiny. Couvert zpravidla zahrnuje různá ochucovadla (olej, kečup, hořčice, ocet, chilli omáčka atd.), která můžete, ale nemusíte použít. Couvert ale může být i ošatka s pečivem, které lze konzumovat třeba s polévkou. Couvert je zahrnutý do ceny hlavního jídla. Pokud je účtován zvlášť, mělo by to být na jídelním lístku uvedeno.

Význam slova, termín, co je to Couvert? Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Couvert je v sekci Jídlo

Klíčová slova: synonymum, Couvert, přesný význam, Couvert, wiki, slovo, formulace, informace, vysvětlení, Jídlo, pojem, Jídlo, slovník, význam, význam slova, co to je

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Couvert? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Couvert? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Couvert, odpověď na dotaz co je to Couvert?. Víte např. kdo to je Amant? Znáte a víte kdo je Učeň? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Couvert v jiné sekci než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem