Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Co to je Couvert? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Couvert?

Couvert (někdy také kuvert nebo kuvér) je položka, kterou můžeme nalézt na jídelním lístku restaurací, a to především těch z vyšší cenové hladiny. Couvert zpravidla zahrnuje různá ochucovadla (olej, kečup, hořčice, ocet, chilli omáčka atd.), která můžete, ale nemusíte použít. Couvert ale může být i ošatka s pečivem, které lze konzumovat třeba s polévkou. Couvert je zahrnutý do ceny hlavního jídla. Pokud je účtován zvlášť, mělo by to být na jídelním lístku uvedeno.

Význam slova, termín, co je to Couvert? Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Couvert s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Couvert je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Couvert, wiki, heslo, slovo, Jídlo, informace, co znamená, slovník, vysvětlení, co to je, popis, termín, význam, význam slova, formulace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Couvert? resp. co znamená slovo Couvert? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Couvert, odpověď na dotaz co je to Couvert?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Anděl? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Couvert v jiné sekci než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem