Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Co to je Couvert? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Couvert?

Couvert (někdy také kuvert nebo kuvér) je položka, kterou můžeme nalézt na jídelním lístku restaurací, a to především těch z vyšší cenové hladiny. Couvert zpravidla zahrnuje různá ochucovadla (olej, kečup, hořčice, ocet, chilli omáčka atd.), která můžete, ale nemusíte použít. Couvert ale může být i ošatka s pečivem, které lze konzumovat třeba s polévkou. Couvert je zahrnutý do ceny hlavního jídla. Pokud je účtován zvlášť, mělo by to být na jídelním lístku uvedeno.

Význam slova, termín, co je to Couvert? Odborný termín, výraz, slovo Couvert. Co znamená pojem Couvert z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Couvert? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Couvert je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, popis, význam, Jídlo, vysvětlení, wiki, pojem, formulace, heslo, Jídlo, Couvert, definice, přesný výraz, informace, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Couvert? resp. co je to Couvert? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Couvert, odpověď na dotaz co je to Couvert?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Anděl? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem