Co je to?
Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Co je to Cizrna? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Cizrna?

Slovo cizrna je známé především všem milovníkům zdravé výživy. Cizrna je druh luštěniny, jejíž plody připomínají hrách. Cizrnu lidé údajně pěstují již asi 7000 let.

Význam slova, termín, co je to Cizrna? Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Cizrna sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Cizrna patří do sekce Jídlo

Co znamená pojem Cizrna? Definice slova, termínu z Wikipedie

Cizrna (Cicer) je rozsáhlý rod bobovitých rostlin a jediný rod tribu Cicereae. Po celém světě je známo přibližně 43 druhů. Druh cizrna beraní (Cicer arietinum), známý také jako římský hrách, byl domestikován již v dávných dobách a je pěstován jako luštěnina.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, synonymum, termín, definice, Cizrna, význam pojmu, význam slova, význam, popis, co to je, informace, co znamená, formulace, vysvětlení

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Cizrna? resp. jaký je přesný význam slova Cizrna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cizrna, odpověď na dotaz co je to Cizrna?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Stárek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Cizrna i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem