Co je to?
Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Co je to Cizrna? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cizrna?

Slovo cizrna je známé především všem milovníkům zdravé výživy. Cizrna je druh luštěniny, jejíž plody připomínají hrách. Cizrnu lidé údajně pěstují již asi 7000 let.

Význam slova, termín, co je to Cizrna? Definice výrazu, termínu Cizrna. Co znamená odborný pojem Cizrna z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Cizrna? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Cizrna se nachází v kategorii Jídlo

Co znamená pojem Cizrna? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Cizrna (Cicer) je rozsáhlý rod bobovitých rostlin a jediný rod tribu Cicereae. Po celém světě je známo přibližně 43 druhů. Druh cizrna beraní (Cicer arietinum), známý také jako římský hrách, byl domestikován již v dávných dobách a je pěstován jako luštěnina.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, přesný význam, popis, popis, pojem, synonymum, slovník, heslo, Jídlo, význam pojmu, definice, wiki, formulace, informace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Cizrna? resp. jaká je definice slova Cizrna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cizrna, odpověď na dotaz co je to Cizrna?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Stárek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Cizrna i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem