Co je to?
Definice výrazu, termínu Cicer. Co znamená odborný pojem Cicer z kategorie Jídlo?

Co je to Cicer? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Cicer?

Cicer čili cizrna patří k rodu bobovitých rostlin. Doposud je známo přes 40 druhů. Jeden z druhů, známý pod názvem římský hrách, je používán již od pradávna a pěstuje se jako luštěnina.
Cicer je jednoletá nebo vytrvalá bylina, jejímž plodem je lusk s až deseti kulovitými semeny. Jedná se o třetí nejvýznamnější luštěninu na světě, pocházející z Turecka nebo Sýrie. Největším producentem je Indie.

Význam slova, termín, co je to Cicer? Definice výrazu, termínu Cicer. Co znamená odborný pojem Cicer z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Cicer? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Cicer je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, formulace, význam pojmu, synonymum, popis, informace, heslo, Jídlo, přesný výraz, význam slova, wiki, Cicer, slovo, termín, Jídlo, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Cicer? resp. co se přesně ukrývá za slovem Cicer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cicer, odpověď na dotaz co je to Cicer?. Víte např. kdo to je Mažoretka? Znáte a víte kdo je Šiva? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.