Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chlorela. Co znamená pojem Chlorela z kategorie Jídlo?

Co je to Chlorela? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chlorela?

Chlorela (chlorela) je jeden z nejstarších organismů. Tato jednobuněčná sladkovodní řasa byla objevena v roce 1890, ale jako zdroj živin byla prozkoumávána až ve 20. století. Využití jejích živin lidským tělem bránila pevná buněčná stěna. Technologii, která umožnila využití této řasy, vyvinuli japonští vědci.
Chlorela obsahuje velké množství živin, například chlorofyl, jedná se i o detoxikační prostředek. Příznivě ovlivňuje většinu procesů v lidském těle. Snadno se pěstuje a rychle se množí, proto je považována za potravinu budoucnosti.

Význam slova, termín, co je to Chlorela? Odborný výraz, definice slova Chlorela. Co znamená pojem Chlorela z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chlorela s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Chlorela se nachází v sekci Jídlo

Co znamená pojem Chlorela? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Chlorella je rod sladkovodních jednobuněčných řas známých od roku 1890. Popsal ji mikrobiolog M. W. Beijerinck. Organizmy nerozeznatelné od Chlorelly (dnes označované za Acritarcha) žily na Zemi již v prekambriu před cca 1,5 miliardy lety. Název chlorella je odvozen od řeckého slova "chloros" = zelený a latinské přípony "ella" = malá. Chlorella v porovnání s ostatními rostlinami obsahuje vysoké množství chlorofylu.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: definice, přesný význam, formulace, co znamená, co to je, synonymum, pojem, význam, Jídlo, informace, wiki, termín, Chlorela

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Chlorela? resp. jaký je přesný význam slova Chlorela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chlorela, odpověď na dotaz co je to Chlorela?. Víte např. kdo to je Exekutor? Znáte a víte kdo je Gejša? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chlorela v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.