Co je to?
Definice odborného termínu, slova Charčo. Co znamená pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Co je to Charčo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Charčo

Charčo je polévka ostré a kyselé chuti, jejíž recept pochází z Gruzie. Jejím základem je vývar z hovězího masa (lze použít ale i kuřecí nebo skopové). Maso se musí vařit pomalu a s morkovou kostí. Dále se do polévky přidává rýže, rajčatový protlak, mleté ořechy, směs koření, česnek a nakonec se hotový pokrm posype koriandrem.

Význam slova, termín, co je to Charčo? Definice odborného termínu, slova Charčo. Co znamená pojem Charčo z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Charčo? Potom se o definici podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Charčo je v sekci Jídlo

Co znamená pojem Charčo? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Charčo je polévka z hovězího masa (někdy také skopového nebo drůbežího), jejíž recept pochází z gruzínské kuchyně. Má výrazně ostrou a nakyslou chuť, jejím základem je silný vývar z pomalu vařeného masa s morkovou kostí. Charčo má hustou konzistenci, obsahuje kusy masa, vařenou rýži, rajčatový protlak, pastu tkemali, mleté vlašské nebo lískové ořechy, česnek kuchyňský a kořenící směs chmeli suneli. Hotová polévka se posype na talíři čerstvou koriandrovou natí, jako příloha se k ní podává bílé pečivo šotis puri.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: definice, popis, přesný výraz, význam slova, význam, synonymum, popis, wiki, slovník, vysvětlení, význam pojmu, termín, pojem, informace, co to je

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Charčo? resp. jaká je definice termínu Charčo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Charčo, odpověď na dotaz co je to Charčo?. Víte např. kdo to je Fašista? Znáte a víte kdo je Schizofrenik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Charčo v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.