Co je to?
Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co je to Catering? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Catering

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.

Význam slova, termín, co je to Catering? Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Catering? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Catering patří do sekce Jídlo

Co znamená pojem Catering? Definice slova, termínu z Wikipedie

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: Catering, termín, popis, popis, synonymum, formulace, význam, slovo, význam slova, pojem, wiki, slovník, informace, heslo, co to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Catering? resp. jaká je definice slova Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Alex Mynářová? Znáte a víte kdo je Ješita? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Catering hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?