Co je to?
Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co je to Catering? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Catering?

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.

Význam slova, termín, co je to Catering? Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Catering patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pojem, popis, Jídlo, vysvětlení, formulace, co znamená, informace, Jídlo, Catering, termín, slovník, heslo, wiki, význam slova, význam pojmu, Catering

Co označuje termín Catering? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Catering? resp. co je to Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Harrison Ford? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?