Co je to?
Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Co je to Campari? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Campari?

Campari je název alkoholického nápoje, pocházejícího z Itálie. Klasický nápoj červené barvy je řazen mezi kořeněné hořké lihoviny. Jeho základem jsou bylinné výtažky. Recept je tajný a složitý, obsahuje kromě jiného 86 bylin. Campari má 25% alkoholu, červenou barvu získal nápoj z barviva z hmyzu červce.
Campari bylo vyrobeno již v roce 1860, jeho autorem byl hostinský Caspar David Campari. Značka campari je známá a oblíbená celosvětově, nápoj se vyváží do více než 190 zemí.

Význam slova, termín, co je to Campari? Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Campari sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Campari patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Campari, slovník, pojem, přesný význam, termín, co to je, synonymum, co znamená, popis, význam slova, přesný výraz, Jídlo, vysvětlení, informace, heslo, Campari

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Campari? resp. co je to Campari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Campari, odpověď na dotaz co je to Campari?. Víte např. kdo to je Erazim Kohák? Znáte a víte kdo je Soudce? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.