Co je to?
Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Co je to Campari? Význam slova

Co znamená termín Campari? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Campari je název alkoholického nápoje, pocházejícího z Itálie. Klasický nápoj červené barvy je řazen mezi kořeněné hořké lihoviny. Jeho základem jsou bylinné výtažky. Recept je tajný a složitý, obsahuje kromě jiného 86 bylin. Campari má 25% alkoholu, červenou barvu získal nápoj z barviva z hmyzu červce.
Campari bylo vyrobeno již v roce 1860, jeho autorem byl hostinský Caspar David Campari. Značka campari je známá a oblíbená celosvětově, nápoj se vyváží do více než 190 zemí.

Význam slova, termín, co je to Campari? Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Campari? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Campari je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, popis, Campari, informace, význam, popis, definice, vysvětlení, co to je, termín, slovo, význam pojmu, význam slova

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Campari? resp. jaký je význam slova Campari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Campari, odpověď na dotaz co je to Campari?. Víte např. kdo to je Příživník? Znáte a víte kdo je Marxista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Campari v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.