Co je to?
Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Co je to Campari? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Campari?

Campari je název alkoholického nápoje, pocházejícího z Itálie. Klasický nápoj červené barvy je řazen mezi kořeněné hořké lihoviny. Jeho základem jsou bylinné výtažky. Recept je tajný a složitý, obsahuje kromě jiného 86 bylin. Campari má 25% alkoholu, červenou barvu získal nápoj z barviva z hmyzu červce.
Campari bylo vyrobeno již v roce 1860, jeho autorem byl hostinský Caspar David Campari. Značka campari je známá a oblíbená celosvětově, nápoj se vyváží do více než 190 zemí.

Význam slova, termín, co je to Campari? Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Campari můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Campari je v sekci Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, slovo, přesný výraz, formulace, Campari, termín, co to je, význam pojmu, význam slova, definice, wiki, informace, přesný význam, synonymum, slovník, význam

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Campari? resp. co přesně označuje termín Campari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Campari, odpověď na dotaz co je to Campari?. Víte např. kdo to je Jaroslav Uhlíř? Znáte a víte kdo je Soudce? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.