Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Co je to Bulgur? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bulgur

Předvařená a nalámaná pšenice se nazývá bulgur. Většinou se používá k přípravě pokrmů. Obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny a vlákninu, díky čemuž je poměrně lehce stravitelný. Jídlo s bulgurem se často využívá při zdravém stravování. Příprava bulguru je navíc jednoduchá a rychlá, čímž získává na popularitě.

Význam slova, termín, co je to Bulgur? Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bulgur sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bulgur patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: slovník, Jídlo, co znamená, Bulgur, co to je, termín, Bulgur, přesný výraz, pojem, Jídlo, wiki, definice, synonymum, heslo, přesný význam, význam pojmu

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Bulgur? resp. co vlastně znamená slovo Bulgur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulgur, odpověď na dotaz co je to Bulgur?. Víte např. kdo to je Šotouš? Znáte a víte kdo je Proděkan? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde