Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Co je to Bulgur? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bulgur

Předvařená a nalámaná pšenice se nazývá bulgur. Většinou se používá k přípravě pokrmů. Obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny a vlákninu, díky čemuž je poměrně lehce stravitelný. Jídlo s bulgurem se často využívá při zdravém stravování. Příprava bulguru je navíc jednoduchá a rychlá, čímž získává na popularitě.

Význam slova, termín, co je to Bulgur? Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bulgur sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bulgur patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, Jídlo, co to je, termín, popis, co znamená, informace, popis, definice, heslo, slovo, přesný význam, pojem, Bulgur

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Bulgur? resp. co to je Bulgur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulgur, odpověď na dotaz co je to Bulgur?. Víte např. kdo to je Pedel? Znáte a víte kdo je Pastor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Bulgur hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde