Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Co je to Bulgur? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Bulgur

Předvařená a nalámaná pšenice se nazývá bulgur. Většinou se používá k přípravě pokrmů. Obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny a vlákninu, díky čemuž je poměrně lehce stravitelný. Jídlo s bulgurem se často využívá při zdravém stravování. Příprava bulguru je navíc jednoduchá a rychlá, čímž získává na popularitě.

Význam slova, termín, co je to Bulgur? Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bulgur s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Bulgur je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: synonymum, heslo, význam slova, přesný výraz, wiki, přesný význam, Bulgur, definice, co to je, popis, pojem, termín, význam pojmu

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Bulgur? resp. co znamená slovo Bulgur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulgur, odpověď na dotaz co je to Bulgur?. Víte např. kdo to je Pedel? Znáte a víte kdo je Pastor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bulgur v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde