Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Co je to Bulgur? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bulgur

Předvařená a nalámaná pšenice se nazývá bulgur. Většinou se používá k přípravě pokrmů. Obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny a vlákninu, díky čemuž je poměrně lehce stravitelný. Jídlo s bulgurem se často využívá při zdravém stravování. Příprava bulguru je navíc jednoduchá a rychlá, čímž získává na popularitě.

Význam slova, termín, co je to Bulgur? Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bulgur je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, slovo, heslo, význam, význam pojmu, Bulgur, definice, význam slova, Jídlo, vysvětlení, slovník, přesný výraz, termín, pojem, synonymum, informace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Bulgur? resp. jaký je význam slova Bulgur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulgur, odpověď na dotaz co je to Bulgur?. Víte např. kdo to je Eva Horká? Znáte a víte kdo je Proděkan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde