Co je to?
Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Co je to Bulgur? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Bulgur

Předvařená a nalámaná pšenice se nazývá bulgur. Většinou se používá k přípravě pokrmů. Obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny a vlákninu, díky čemuž je poměrně lehce stravitelný. Jídlo s bulgurem se často využívá při zdravém stravování. Příprava bulguru je navíc jednoduchá a rychlá, čímž získává na popularitě.

Význam slova, termín, co je to Bulgur? Definice výrazu, termínu Bulgur. Co znamená odborný pojem Bulgur z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Bulgur) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bulgur patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, heslo, wiki, definice, co to je, Bulgur, význam, synonymum, popis, co znamená, slovník, význam slova, popis, pojem, slovo

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Bulgur? resp. co to je Bulgur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bulgur, odpověď na dotaz co je to Bulgur?. Víte např. kdo to je Pedel? Znáte a víte kdo je Pastor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde