Co je to?
Definice výrazu Bujón. Co znamená odborný pojem Bujón z kategorie Jídlo?

Co to je Bujón? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bujón

Bujón čili vývar je základ mnoha jídel, například polévek či omáček. Připravuje se vyvařením masa, zeleniny nebo dalších ingrediencí. Slovo bujón se užívá i pro označení druhu polévky, kde vývar hraje hlavní roli.
Je také považován za podpůrný prostředek při léčbě mnoha nemocí nebo při oslabení organizmu. Využíván je i pro zmírnění následků přílišné konzumace alkoholu.

Význam slova, termín, co je to Bujón? Definice výrazu Bujón. Co znamená odborný pojem Bujón z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Bujón sdílejte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Bujón je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, význam, popis, pojem, přesný výraz, heslo, definice, přesný význam, slovo, slovník, vysvětlení, formulace, co znamená, Bujón, synonymum, wiki

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Bujón? resp. co označuje slovo Bujón? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bujón, odpověď na dotaz co je to Bujón?. Víte např. kdo to je Sandra Bullock? Znáte a víte kdo je Obchodní zástupce? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.