Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Jídlo?

Co je to Bubble tea? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bubble tea?


Bubble tea je čaj označovaný také jako bublinkový nebo perlivý čaj. Svůj název získal kvůli pěně, která se po protřepání čaje objeví na povrchu. Základem bubble tea je čaj, na dně kelímku jsou pak kuličky. Bubble tea pochází z Taiwanu a můžete se setkat s více druhy tohoto rychle rozšířeného nápoje.
Fresh Bubble tea jsou ledové čaje s ovocnou příchutí, Milky Bubble tea jsou obohaceny vyšlehaným mlékem, Frozen Bubble tea jsou ovocné ledové tříště s čajem. Zásadní vlastností Bubble tea je přírodní původ všech ingrediencí. Kuličky se vyrábějí z manioku nebo mořské řasy, popřípadě želé. Bubble tea se podává v umělohmotném kelímku s natavenou fólií, kterou je nutno prorazit brčkem.

Význam slova, termín, co je to Bubble tea? Odborný výraz, definice slova Bubble tea. Co znamená pojem Bubble tea z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bubble tea sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Bubble tea je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovník, význam slova, informace, Jídlo, vysvětlení, Bubble tea, termín, pojem, co znamená, synonymum, význam pojmu, heslo, popis, přesný význam, přesný výraz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Bubble tea? resp. jaký je význam slova Bubble tea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bubble tea, odpověď na dotaz co je to Bubble tea?. Víte např. kdo to je Rektor? Znáte a víte kdo je Kněz? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bubble tea v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..