Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Co to je Bio? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Bio

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.

Význam slova, termín, co je to Bio? Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Bio? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Bio je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: heslo, termín, pojem, Jídlo, přesný výraz, význam pojmu, slovník, vysvětlení, přesný význam, informace, definice, slovo, formulace, synonymum, co to je

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bio? resp. jaká je definice termínu Bio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bio, odpověď na dotaz co je to Bio?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je Bílý kůň? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.