Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Co to je Bio? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bio?

Bio je pojem užívaný ve více oblastech, popřípadě i jako zkratka nebo předpona. Často se s ním lze setkat jako se značkou pro výrobky ekologického zemědělství nebo obecně ekologicky prospěšné.
Předpona bio pochází z řeckého slova bios, tedy život, a může být využita pro vytvoření mnoha dalších slov s životem souvisejících.

Význam slova, termín, co je to Bio? Odborný termín, výraz, slovo Bio. Co znamená pojem Bio z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bio se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam, slovník, Jídlo, co to je, vysvětlení, přesný výraz, informace, význam pojmu, termín, heslo, popis, wiki, Bio, význam slova, přesný význam, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Bio? resp. jaká je definice slova Bio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bio, odpověď na dotaz co je to Bio?. Víte např. kdo to je Adele? Znáte a víte kdo je Karel Komárek? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.