Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aronie. Co znamená pojem Aronie z kategorie Jídlo?

Co je to Aronie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Aronie?

Aronie, jinak také černý jeřáb nebo černá jeřabina, je rostlina s velkou léčivou sílou. Obsahuje velké množství antioxidantů, bioflavonoidů, vitamínů, minerálů a dalších významných aktivních prvků.
Využívají se také barviva, kterými aronie vyniká, především v potravinářství a textilním průmyslu. Aronie je opadavý keř s černými jedlými bobulemi. Její listy jsou v době podzimu červené, patří tedy mezi keře okrasné. Aronii lze využít jako živý plot.

Význam slova, termín, co je to Aronie? Definice odborného termínu, slova Aronie. Co znamená pojem Aronie z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Aronie můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Aronie je v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovo, Jídlo, význam pojmu, Aronie, slovník, přesný význam, definice, popis, pojem, co znamená, formulace, wiki, význam slova, přesný výraz, heslo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Aronie? resp. co znamená slovo Aronie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aronie, odpověď na dotaz co je to Aronie?. Víte např. kdo to je Adriana Krnáčová? Znáte a víte kdo je Marie Pojkarová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aronie v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.