Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aronie. Co znamená pojem Aronie z kategorie Jídlo?

Co je to Aronie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Aronie?

Aronie, jinak také černý jeřáb nebo černá jeřabina, je rostlina s velkou léčivou sílou. Obsahuje velké množství antioxidantů, bioflavonoidů, vitamínů, minerálů a dalších významných aktivních prvků.
Využívají se také barviva, kterými aronie vyniká, především v potravinářství a textilním průmyslu. Aronie je opadavý keř s černými jedlými bobulemi. Její listy jsou v době podzimu červené, patří tedy mezi keře okrasné. Aronii lze využít jako živý plot.

Význam slova, termín, co je to Aronie? Definice odborného termínu, slova Aronie. Co znamená pojem Aronie z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Aronie je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovník, Jídlo, wiki, vysvětlení, pojem, popis, definice, Aronie, Aronie, co znamená, termín, význam slova, Jídlo, přesný výraz, přesný význam, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Aronie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Aronie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aronie, odpověď na dotaz co je to Aronie?. Víte např. kdo to je Barack Obama? Znáte a víte kdo je Neonatolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.