Co je to?
Definice výrazu, termínu Aperol. Co znamená odborný pojem Aperol z kategorie Jídlo?

Co je to Aperol? Význam slova

Co znamená termín Aperol? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Aperol je název pomerančového aperitivu s hořkosladkou chutí. Jedná se o hořký likér – kořeněný bitter- s nízkým obsahem alkoholu. Aperol má oranžovou pomerančovou barvu, kterou si zachovává přitažlivou barvu i v míchaných nápojích, do kterých je použit, např. v oblíbeném střiku Aperol Spritz.
Aperol pochází z Itálie, vyrábí se z rebarbory, hořce, vonných bylin a pomerančového výtažku. Recept na jeho výrobu se od prvopočátků nezměnil a je přísně střežen.

Význam slova, termín, co je to Aperol? Definice výrazu, termínu Aperol. Co znamená odborný pojem Aperol z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Aperol) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Aperol patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: definice, popis, termín, význam slova, Jídlo, formulace, vysvětlení, význam, pojem, Aperol, co znamená, wiki, co to je, synonymum, význam pojmu, informace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Aperol? resp. co se skrývá pod slovem Aperol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aperol, odpověď na dotaz co je to Aperol?. Víte např. kdo to je Nezaopatřené dítě? Znáte a víte kdo je Právnická osoba? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.