Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co to je Amuse bouche? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Amuse bouche?

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.

Význam slova, termín, co je to Amuse bouche? Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Amuse bouche doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Amuse bouche se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, definice, vysvětlení, Amuse bouche, synonymum, Amuse bouche, termín, popis, přesný význam, Jídlo, co znamená, slovník, význam slova, slovo, wiki

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Amuse bouche? resp. co znamená výraz Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Jaroslav Foldyna? Znáte a víte kdo je Pediatr? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Amuse bouche hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?