Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co to je Amuse bouche? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Amuse bouche

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.

Význam slova, termín, co je to Amuse bouche? Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Amuse bouche s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Amuse bouche je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: heslo, Jídlo, definice, formulace, informace, co to je, přesný výraz, Jídlo, význam slova, termín, popis, význam pojmu, pojem, vysvětlení, slovo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Amuse bouche? resp. co znamená slovo Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Melancholik? Znáte a víte kdo je Mládek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Amuse bouche hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?