Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amarant. Co znamená pojem Amarant z kategorie Jídlo?

Co to je Amarant? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Amarant

Pro plodinu amarant existuje i český název - Laskavec. Jedná se o rostlinu, kterou znali již Mayové, Inkové a Aztékové, tedy národy střední Ameriky. S pěstováním amarantu v Evropě se začalo v relativně nedávné době.
Svým vzhledem rostlina připomíná spíše dekorativní rostlinu, než že by z ní mohl být nějaký užitek. Jedná se o nenáročnou rostlinu, která se vysévá v květnu. Má ráda dostatečný přísun slunečního svitu a nevadí jí ani méně vody. Produkuje miniaturní semena, která jsou podobná máku. Amarant je poměrně užitečný díky svému složení. Obsahuje bílkoviny, vlákninu a aminokyseliny.

Význam slova, termín, co je to Amarant? Odborný termín, výraz, slovo Amarant. Co znamená pojem Amarant z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Amarant s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Amarant je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, slovník, termín, význam slova, Jídlo, Jídlo, wiki, přesný výraz, přesný význam, Amarant, význam pojmu, formulace, popis, co znamená, heslo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Amarant? resp. jaká je definice termínu Amarant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amarant, odpověď na dotaz co je to Amarant?. Víte např. kdo to je Petr Kellner? Znáte a víte kdo je Hobit? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Amarant i v jiných kategoriích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.