Co je to?
Výraz, termín, definice slova Agar. Co znamená odborný pojem Agar z kategorie Jídlo?

Co je to Agar? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Agar

Agar bývá označován jako rostlinná želatina. Vyrábí se z mořských řas, je zcela nekalorický a má i léčivé účinky. Většinou se prodává jako světlý prášek neutrální chuti. Dalšími formami jsou vločky, kostky nebo plátky. Agar má výrazné želírovací schopnosti, může zcela nahradit želatinu živočišného původu. Užívá se v kuchyni, kosmetickém průmyslu, při výrobě léků nebo jako zdravotnický materiál.
Agar je zdraví prospěšný, obsahuje jód, vápník a železo, minerální látky, vitamíny a bílkoviny.

Význam slova, termín, co je to Agar? Výraz, termín, definice slova Agar. Co znamená odborný pojem Agar z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Agar? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Agar patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Agar, slovo, formulace, význam, význam slova, Jídlo, přesný význam, Jídlo, heslo, definice, význam pojmu, co to je, vysvětlení, termín, co znamená, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Agar? resp. co vlastně znamená slovo Agar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agar, odpověď na dotaz co je to Agar?. Víte např. kdo to je Paša? Znáte a víte kdo je Absolvent? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.