Co je to?
Výraz, termín, definice slova Agar. Co znamená odborný pojem Agar z kategorie Jídlo?

Co je to Agar? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Agar?

Agar bývá označován jako rostlinná želatina. Vyrábí se z mořských řas, je zcela nekalorický a má i léčivé účinky. Většinou se prodává jako světlý prášek neutrální chuti. Dalšími formami jsou vločky, kostky nebo plátky. Agar má výrazné želírovací schopnosti, může zcela nahradit želatinu živočišného původu. Užívá se v kuchyni, kosmetickém průmyslu, při výrobě léků nebo jako zdravotnický materiál.
Agar je zdraví prospěšný, obsahuje jód, vápník a železo, minerální látky, vitamíny a bílkoviny.

Význam slova, termín, co je to Agar? Výraz, termín, definice slova Agar. Co znamená odborný pojem Agar z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Agar) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Agar je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: popis, vysvětlení, slovo, pojem, význam pojmu, wiki, význam, Jídlo, Agar, informace, formulace, přesný výraz, co znamená

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Agar? resp. co znamená slovo Agar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agar, odpověď na dotaz co je to Agar?. Víte např. kdo to je Absolvent? Znáte a víte kdo je Barbar? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.