Co je to?
Výraz, termín, definice slova Agar. Co znamená odborný pojem Agar z kategorie Jídlo?

Co je to Agar? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Agar?

Agar bývá označován jako rostlinná želatina. Vyrábí se z mořských řas, je zcela nekalorický a má i léčivé účinky. Většinou se prodává jako světlý prášek neutrální chuti. Dalšími formami jsou vločky, kostky nebo plátky. Agar má výrazné želírovací schopnosti, může zcela nahradit želatinu živočišného původu. Užívá se v kuchyni, kosmetickém průmyslu, při výrobě léků nebo jako zdravotnický materiál.
Agar je zdraví prospěšný, obsahuje jód, vápník a železo, minerální látky, vitamíny a bílkoviny.

Význam slova, termín, co je to Agar? Výraz, termín, definice slova Agar. Co znamená odborný pojem Agar z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Agar? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Agar se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, co znamená, formulace, Jídlo, význam, vysvětlení, význam pojmu, popis, Jídlo, heslo, wiki, definice, Agar, přesný význam, co to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Agar? resp. co to je Agar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agar, odpověď na dotaz co je to Agar?. Víte např. kdo to je Absolvent? Znáte a víte kdo je Barbar? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.