Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co to je Acai berry? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Acai berry

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.

Význam slova, termín, co je to Acai berry? Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Acai berry sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Acai berry je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: popis, heslo, význam pojmu, slovo, význam slova, popis, přesný význam, Jídlo, termín, co to je, synonymum, pojem, přesný výraz, co znamená, definice

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Acai berry? resp. jaká je definice termínu Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Whistleblower? Znáte a víte kdo je Angela Merkelová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Acai berry v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.