Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co to je Acai berry? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Acai berry?

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.

Význam slova, termín, co je to Acai berry? Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Acai berry s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Acai berry je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, co znamená, Jídlo, synonymum, formulace, slovník, definice, wiki, popis, přesný význam, význam pojmu, co to je, popis, přesný výraz

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Acai berry? resp. co je to Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Whistleblower? Znáte a víte kdo je Angela Merkelová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Acai berry v jiné sekci než Jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.