Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Co to je Acai berry? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Acai berry

Acai berry je pojmenování fialových bobulí původem z Brazílie. Toto ovoce roste na palmách vyskytujících se v deštných pralesech. Chutí i vůní připomíná čokoládu nebo lesní plody. Oceňovány jsou vysoké nutriční hodnoty, vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.
Jedná se o velmi zdravou potravinu, označovanou i jako superpotravina. Acai berry se doporučuje při zátěži, snížené imunitě, stresové zátěži nebo hubnutí. Napomáhá také při zpomalení stárnutí organizmu.

Význam slova, termín, co je to Acai berry? Odborný termín, výraz, slovo Acai berry. Co znamená pojem Acai berry z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Acai berry můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Acai berry je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, popis, wiki, přesný význam, Jídlo, co to je, heslo, co znamená, definice, pojem, termín, formulace, Acai berry, Acai berry, význam slova

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Acai berry? resp. jaký je význam pojmu Acai berry? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acai berry, odpověď na dotaz co je to Acai berry?. Víte např. kdo to je Ludvík Jagellonský? Znáte a víte kdo je Mulat? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.