Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Co to je Yolo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Yolo?

Yolo je zkratka z angličtiny. Jedná se o akronym, tedy zkratku, která se čte jako jedno slovo. Znamená „you only live once“, žiješ jen jednou. Jde o pojem, který bývá velmi často využíván v souvislosti s odůvodněním nejrůznějších nebezpečných akcí nebo věcí, které zcela neodpovídají společenským pravidlům a zvyklostem. Yolo mají v oblibě především mladí lidé, používá se v obměněných variantách již přes 100 let.

Význam slova, termín, co je to Yolo? Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Yolo s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Yolo patří do kategorie Internet

Klíčová slova: Yolo, vysvětlení, formulace, heslo, Yolo, termín, popis, definice, co to je, slovo, význam slova, informace, synonymum, význam, Internet, co znamená

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Yolo? resp. co znamená výraz Yolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yolo, odpověď na dotaz co je to Yolo?. Víte např. kdo to je Bruncvík? Znáte a víte kdo je Linda Rybová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.