Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Co to je Yolo? Význam slova

Co znamená termín Yolo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Yolo je zkratka z angličtiny. Jedná se o akronym, tedy zkratku, která se čte jako jedno slovo. Znamená „you only live once“, žiješ jen jednou. Jde o pojem, který bývá velmi často využíván v souvislosti s odůvodněním nejrůznějších nebezpečných akcí nebo věcí, které zcela neodpovídají společenským pravidlům a zvyklostem. Yolo mají v oblibě především mladí lidé, používá se v obměněných variantách již přes 100 let.

Význam slova, termín, co je to Yolo? Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Yolo sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Yolo je v kategorii Internet

Klíčová slova: vysvětlení, Internet, pojem, slovník, definice, termín, co to je, význam slova, význam, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, Yolo, slovo, co znamená

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Yolo? resp. jaký je význam slova Yolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yolo, odpověď na dotaz co je to Yolo?. Víte např. kdo to je Josef Mašín? Znáte a víte kdo je Samoplátce? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.