Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Co to je Yolo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Yolo?

Yolo je zkratka z angličtiny. Jedná se o akronym, tedy zkratku, která se čte jako jedno slovo. Znamená „you only live once“, žiješ jen jednou. Jde o pojem, který bývá velmi často využíván v souvislosti s odůvodněním nejrůznějších nebezpečných akcí nebo věcí, které zcela neodpovídají společenským pravidlům a zvyklostem. Yolo mají v oblibě především mladí lidé, používá se v obměněných variantách již přes 100 let.

Význam slova, termín, co je to Yolo? Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Yolo s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Yolo se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: Yolo, slovník, význam pojmu, co to je, slovo, vysvětlení, co znamená, význam slova, termín, význam, pojem, popis, heslo, definice, přesný výraz, formulace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Yolo? resp. jaká je definice termínu Yolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yolo, odpověď na dotaz co je to Yolo?. Víte např. kdo to je Recep Tayyip Erdogan? Znáte a víte kdo je Linda Rybová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Yolo i v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.