Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Co to je Yolo? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Yolo

Yolo je zkratka z angličtiny. Jedná se o akronym, tedy zkratku, která se čte jako jedno slovo. Znamená „you only live once“, žiješ jen jednou. Jde o pojem, který bývá velmi často využíván v souvislosti s odůvodněním nejrůznějších nebezpečných akcí nebo věcí, které zcela neodpovídají společenským pravidlům a zvyklostem. Yolo mají v oblibě především mladí lidé, používá se v obměněných variantách již přes 100 let.

Význam slova, termín, co je to Yolo? Odborný termín, výraz, slovo Yolo. Co znamená pojem Yolo z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Yolo se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Yolo je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, popis, definice, formulace, co znamená, informace, vysvětlení, heslo, synonymum, popis, wiki, pojem, Internet, co to je

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Yolo? resp. jaká je definice termínu Yolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Yolo, odpověď na dotaz co je to Yolo?. Víte např. kdo to je Josef Mašín? Znáte a víte kdo je Samoplátce? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.