Co je to?
Definice výrazu WWW. Co znamená odborný pojem WWW z kategorie Internet?

Co to je WWW? Význam slova

Co znamená termín WWW? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Celosvětová síť propojující jednotlivé počítače pomocí tzv. http protokolu určeného pro výměnu hypertextových odkazů. Dokumenty uložené na serverech síť vyhledává pomocí URL, řetězce znaků označujícího přesné umístění zdroje informací. Servery začínají zkratkou www z anglického výrazu Word Wide Web.

Význam slova, termín, co je to WWW? Definice výrazu WWW. Co znamená odborný pojem WWW z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova WWW? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem WWW je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, WWW, WWW, slovo, slovník, informace, přesný význam, heslo, vysvětlení, termín, význam slova, přesný výraz, wiki, formulace, Internet, pojem

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to WWW? resp. co přesně znamená slovo WWW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WWW, odpověď na dotaz co je to WWW?. Víte např. kdo to je Eva Perkausová? Znáte a víte kdo je Otorinolaryngolog? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín WWW hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.