Co je to?
Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Co je to Wordpress? Význam slova

Co znamená termín Wordpress? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Wordpress je pojmenování publikačního redakčního systému v MySQL a PHP. Jedná se svobodný systém open source. Licenci vlastní GNU GPL a plnou podporu vývojářů mu poskytuje společnost Automattic. Patří k nejužívanějším systémům pro publikaci na webových stránkách, verzi open source může volně používat každý, kdo má nějaký webový hosting.
Nabízena je i placená služba, která nabízí výrazně rozšířenou podporu. Wordpress umožňuje velmi jednoduché publikování i administraci obsahu webových stránek.

Význam slova, termín, co je to Wordpress? Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Wordpress? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Wordpress je v kategorii Internet

Klíčová slova: vysvětlení, definice, význam pojmu, slovník, přesný výraz, co znamená, Wordpress, popis, synonymum, význam slova, Internet, význam, wiki, Wordpress, heslo, slovo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Wordpress? resp. jaký je přesný význam slova Wordpress? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wordpress, odpověď na dotaz co je to Wordpress?. Víte např. kdo to je Jan Neruda? Znáte a víte kdo je Šmejdíř? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Wordpress hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.