Co je to?
Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Co je to Wordpress? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Wordpress?

Wordpress je pojmenování publikačního redakčního systému v MySQL a PHP. Jedná se svobodný systém open source. Licenci vlastní GNU GPL a plnou podporu vývojářů mu poskytuje společnost Automattic. Patří k nejužívanějším systémům pro publikaci na webových stránkách, verzi open source může volně používat každý, kdo má nějaký webový hosting.
Nabízena je i placená služba, která nabízí výrazně rozšířenou podporu. Wordpress umožňuje velmi jednoduché publikování i administraci obsahu webových stránek.

Význam slova, termín, co je to Wordpress? Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Wordpress můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Wordpress se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, význam slova, informace, co to je, přesný výraz, pojem, formulace, Internet, co znamená, vysvětlení, Wordpress, Internet, popis, popis, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Wordpress? resp. jaká je definice slova Wordpress? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wordpress, odpověď na dotaz co je to Wordpress?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Leader? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.