Co je to?
Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Co je to Wordpress? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Wordpress

Wordpress je pojmenování publikačního redakčního systému v MySQL a PHP. Jedná se svobodný systém open source. Licenci vlastní GNU GPL a plnou podporu vývojářů mu poskytuje společnost Automattic. Patří k nejužívanějším systémům pro publikaci na webových stránkách, verzi open source může volně používat každý, kdo má nějaký webový hosting.
Nabízena je i placená služba, která nabízí výrazně rozšířenou podporu. Wordpress umožňuje velmi jednoduché publikování i administraci obsahu webových stránek.

Význam slova, termín, co je to Wordpress? Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Wordpress) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Wordpress patří do sekce Internet

Klíčová slova: definice, termín, formulace, co to je, vysvětlení, co znamená, pojem, Internet, informace, význam pojmu, popis, synonymum, heslo, Wordpress, význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Wordpress? resp. jaký je přesný význam slova Wordpress? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wordpress, odpověď na dotaz co je to Wordpress?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Leader? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.