Co je to?
Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Co to je Webinář? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Webinář

Webinář je druh školení, která probíhají formou živých přednášek, prováděných pomocí internetu. Účastníci se mohou chovat jako na obvyklém školení, ovšem přednášející i jednotliví účastníci se nacházejí na rozdílných místech.
Obě skupiny se mohou do školení zapojovat a účastníci s přednášejícím i mezi sebou komunikují videopřenosem, chatem nebo hlasově. Webináře bývají kratší a často i bezplatné. Výhodou je také možnost vysokého počtu zúčastněných.

Význam slova, termín, co je to Webinář? Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Webinář s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Webinář se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, termín, co to je, pojem, přesný význam, wiki, formulace, Internet, definice, Webinář, informace, význam slova, co znamená, význam

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Webinář? resp. co to je Webinář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webinář, odpověď na dotaz co je to Webinář?. Víte např. kdo to je Swarovski? Znáte a víte kdo je Aranžér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Webinář i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.