Co je to?
Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Co to je Webinář? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Webinář

Webinář je druh školení, která probíhají formou živých přednášek, prováděných pomocí internetu. Účastníci se mohou chovat jako na obvyklém školení, ovšem přednášející i jednotliví účastníci se nacházejí na rozdílných místech.
Obě skupiny se mohou do školení zapojovat a účastníci s přednášejícím i mezi sebou komunikují videopřenosem, chatem nebo hlasově. Webináře bývají kratší a často i bezplatné. Výhodou je také možnost vysokého počtu zúčastněných.

Význam slova, termín, co je to Webinář? Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Webinář? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Webinář je v kategorii Internet

Klíčová slova: informace, termín, slovo, pojem, přesný význam, formulace, význam slova, význam pojmu, Internet, význam, Webinář, slovník, přesný výraz, co znamená, wiki, definice

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Webinář? resp. jaký je význam pojmu Webinář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webinář, odpověď na dotaz co je to Webinář?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Dement? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.