Co je to?
Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Co to je Webinář? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Webinář

Webinář je druh školení, která probíhají formou živých přednášek, prováděných pomocí internetu. Účastníci se mohou chovat jako na obvyklém školení, ovšem přednášející i jednotliví účastníci se nacházejí na rozdílných místech.
Obě skupiny se mohou do školení zapojovat a účastníci s přednášejícím i mezi sebou komunikují videopřenosem, chatem nebo hlasově. Webináře bývají kratší a často i bezplatné. Výhodou je také možnost vysokého počtu zúčastněných.

Význam slova, termín, co je to Webinář? Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Webinář s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Webinář se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: význam, Internet, co to je, přesný výraz, slovo, vysvětlení, pojem, wiki, formulace, popis, význam slova, informace, Webinář, přesný význam, Internet, heslo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Webinář? resp. jaká je definice termínu Webinář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webinář, odpověď na dotaz co je to Webinář?. Víte např. kdo to je Ornitolog? Znáte a víte kdo je Dement? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.