Co je to?
Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Co to je Webinář? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Webinář?

Webinář je druh školení, která probíhají formou živých přednášek, prováděných pomocí internetu. Účastníci se mohou chovat jako na obvyklém školení, ovšem přednášející i jednotliví účastníci se nacházejí na rozdílných místech.
Obě skupiny se mohou do školení zapojovat a účastníci s přednášejícím i mezi sebou komunikují videopřenosem, chatem nebo hlasově. Webináře bývají kratší a často i bezplatné. Výhodou je také možnost vysokého počtu zúčastněných.

Význam slova, termín, co je to Webinář? Definice výrazu Webinář. Co znamená odborný pojem Webinář z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Webinář) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Webinář patří do sekce Internet

Klíčová slova: slovník, heslo, Internet, význam pojmu, informace, Internet, přesný výraz, pojem, popis, slovo, synonymum, přesný význam, co to je, význam slova, popis

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Webinář? resp. co znamená Webinář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webinář, odpověď na dotaz co je to Webinář?. Víte např. kdo to je Swarovski? Znáte a víte kdo je Aranžér? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Webinář i v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.