Co je to?
Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Co je to Web? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Web

Informační dokument zobrazitelný pomocí prohlížeče na monitoru počítače nebo jiného zařízení (mobilní telefon, tablet apod.). Provoz webových stránek funguje v rámci celosvětové www sítě. Web obsahuje texty, multimediální data (obraz, zvuk) a odkazy pro přechod na další stránky se související tématikou.

Význam slova, termín, co je to Web? Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Web je v sekci Internet

Klíčová slova: přesný výraz, definice, Web, popis, Web, informace, co to je, formulace, synonymum, slovník, pojem, slovo, wiki, vysvětlení, význam, přesný význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Web? resp. co znamená slovo Web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Web, odpověď na dotaz co je to Web?. Víte např. kdo to je Logoped? Znáte a víte kdo je Metrolog? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Web hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.