Co je to?
Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Co je to Web? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Web?

Informační dokument zobrazitelný pomocí prohlížeče na monitoru počítače nebo jiného zařízení (mobilní telefon, tablet apod.). Provoz webových stránek funguje v rámci celosvětové www sítě. Web obsahuje texty, multimediální data (obraz, zvuk) a odkazy pro přechod na další stránky se související tématikou.

Význam slova, termín, co je to Web? Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Web? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Web je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný výraz, definice, popis, popis, informace, co to je, pojem, formulace, význam pojmu, slovo, Web, synonymum, Internet

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Web? resp. co znamená slovo Web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Web, odpověď na dotaz co je to Web?. Víte např. kdo to je Likvidátor? Znáte a víte kdo je Realista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Web v jiné sekci než Internet. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.