Co je to?
Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Co je to Web? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Web?

Informační dokument zobrazitelný pomocí prohlížeče na monitoru počítače nebo jiného zařízení (mobilní telefon, tablet apod.). Provoz webových stránek funguje v rámci celosvětové www sítě. Web obsahuje texty, multimediální data (obraz, zvuk) a odkazy pro přechod na další stránky se související tématikou.

Význam slova, termín, co je to Web? Výraz, termín, definice slova Web. Co znamená odborný pojem Web z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Web? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Web se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, heslo, popis, Internet, význam pojmu, wiki, co znamená, význam slova, pojem, definice, Internet, vysvětlení, popis, slovo, slovník

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Web? resp. co to je Web? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Web, odpověď na dotaz co je to Web?. Víte např. kdo to je Likvidátor? Znáte a víte kdo je Realista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.