Co je to?
Definice odborného termínu, slova Wap. Co znamená pojem Wap z kategorie Internet?

Co je to Wap? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Wap?

Wap je sada protokolů, které umožňují jednodušším mobilním telefonům a podobným zařízením přístup k internetu. Wap se dá rozložit jako zkratka slov Wireless Application Protocol. Tyto protokoly byly vyvinuty společností Wap Forum v roce 1998. Roku 2002 se vývoj společnosti přesunul ke společnosti Open Mobile Alliance.
Wap byl vytvořen k fungování na slabších zařízeních, které mají menší paměť, malé rozlišení obrazovky, pouze číselnou klávesnici či slabý procesor. Wap předpokládá, že na daném mobilním telefonu bude fungovat alespoň aplikace podobná WWW prohlížeči zvaná microbrowser.

Význam slova, termín, co je to Wap? Definice odborného termínu, slova Wap. Co znamená pojem Wap z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Wap s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Wap je v kategorii Internet

Klíčová slova: Internet, vysvětlení, popis, pojem, přesný význam, popis, Wap, co znamená, definice, synonymum, co to je, wiki, slovo, informace, význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Wap? resp. jaká je definice termínu Wap? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wap, odpověď na dotaz co je to Wap?. Víte např. kdo to je Aristokrat? Znáte a víte kdo je Páter? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Wap v jiné sekci než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem