Co je to?
Odborný výraz, definice slova VPN. Co znamená pojem VPN z kategorie Internet?

Co je to VPN? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu VPN

Zkratka VPN v informatice signalizuje virtuální privátní síť z anglického originálu Virtual Private Network. VPN je prostředek na propojení více počítačů za pomoci veřejné počítačové sítě. Počítače tak společně mohou komunikovat, jako kdyby se nacházely v jedné privátní síti. Při navazování kontaktu se ověřuje totožnost za pomoci digitálních certifikátů. Následná komunikace je šifrovaná, a proto se jedná o bezpečné propojení.

Význam slova, termín, co je to VPN? Odborný výraz, definice slova VPN. Co znamená pojem VPN z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (VPN) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz VPN patří do kategorie Internet

Klíčová slova: synonymum, VPN, termín, význam, slovník, formulace, Internet, definice, wiki, informace, co to je, pojem, význam pojmu, přesný význam, heslo, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu VPN? resp. co znamená VPN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VPN, odpověď na dotaz co je to VPN?. Víte např. kdo to je Ichtyl? Znáte a víte kdo je Basista? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu VPN v jiné sekci než Internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.