Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Co je to Vlog? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Vlog

Vlog je zkrácené vyjádření pojmu videoblog. V blogu vyjadřuje autor své myšlenky písemnou formou, ve vlogu ústně – pomocí natáčení, při kterém může zobrazovat i své okolí. K natáčení a zveřejňování se stala oblíbenou platformou YouTube. Autor vlogu je označován jako vloger. Tyto formy vyjádření vlastních myšlenek a názorů jsou velmi oblíbené, diváci považují videa za zábavnější, pro autory je zas jednodušší natáčení než psaní. K obsahu patří také humorné příhody, instruktáže nebo krátké nové informace.

Význam slova, termín, co je to Vlog? Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Vlog patří do sekce Internet

Klíčová slova: Internet, slovo, Vlog, co znamená, význam, přesný význam, Internet, Vlog, wiki, význam pojmu, heslo, popis, synonymum, termín, vysvětlení, slovník

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Vlog? resp. co je to Vlog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlog, odpověď na dotaz co je to Vlog?. Víte např. kdo to je Immanuel Kant? Znáte a víte kdo je Flegmatik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Vlog i v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.