Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Co je to Vlog? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Vlog

Vlog je zkrácené vyjádření pojmu videoblog. V blogu vyjadřuje autor své myšlenky písemnou formou, ve vlogu ústně – pomocí natáčení, při kterém může zobrazovat i své okolí. K natáčení a zveřejňování se stala oblíbenou platformou YouTube. Autor vlogu je označován jako vloger. Tyto formy vyjádření vlastních myšlenek a názorů jsou velmi oblíbené, diváci považují videa za zábavnější, pro autory je zas jednodušší natáčení než psaní. K obsahu patří také humorné příhody, instruktáže nebo krátké nové informace.

Význam slova, termín, co je to Vlog? Odborný výraz, definice slova Vlog. Co znamená pojem Vlog z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Vlog? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Vlog je v sekci Internet

Klíčová slova: termín, informace, pojem, popis, vysvětlení, přesný význam, slovo, co znamená, definice, slovník, co to je, heslo, synonymum, Internet, Vlog, význam

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Vlog? resp. co přesně označuje termín Vlog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vlog, odpověď na dotaz co je to Vlog?. Víte např. kdo to je Jan Železný? Znáte a víte kdo je Flegmatik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.