Co je to?
Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Co je to Uloženka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Uloženka?

Uloženka je pojem, který označuje síť veřejných míst, na kterých si můžete osobně vyzvednout zboží, které jste si objednali přes e-shop. Díky této službě mají zákazníci možnost osobního odběru zboží i u těch e-shopů, které nemají vlastní kamenné prodejny nebo výdejny. Postupně by měla být uloženka minimálně v každém krajském městě. E-shopům stačí registrace, po které obdrží registrační klíč a aktivaci a mohou plně využívat služeb uloženky. Jedná se o placenou službu s cenami podle aktuálního ceníku.

Význam slova, termín, co je to Uloženka? Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Uloženka? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Uloženka se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: pojem, význam slova, synonymum, formulace, slovo, popis, popis, význam pojmu, význam, co to je, informace, Uloženka, přesný výraz, slovník, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Uloženka? resp. jaká je definice slova Uloženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uloženka, odpověď na dotaz co je to Uloženka?. Víte např. kdo to je Fanatik? Znáte a víte kdo je Hacker? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.