Co je to?
Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Co je to Uloženka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Uloženka?

Uloženka je pojem, který označuje síť veřejných míst, na kterých si můžete osobně vyzvednout zboží, které jste si objednali přes e-shop. Díky této službě mají zákazníci možnost osobního odběru zboží i u těch e-shopů, které nemají vlastní kamenné prodejny nebo výdejny. Postupně by měla být uloženka minimálně v každém krajském městě. E-shopům stačí registrace, po které obdrží registrační klíč a aktivaci a mohou plně využívat služeb uloženky. Jedná se o placenou službu s cenami podle aktuálního ceníku.

Význam slova, termín, co je to Uloženka? Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Uloženka? Pak se o ní podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Uloženka je v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, přesný výraz, pojem, heslo, formulace, informace, význam, přesný význam, definice, význam slova, co znamená, synonymum, Internet

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Uloženka? resp. jaký je význam slova Uloženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uloženka, odpověď na dotaz co je to Uloženka?. Víte např. kdo to je Fanatik? Znáte a víte kdo je Hacker? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.