Co je to?
Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Co je to Uloženka? Význam slova

Co znamená termín Uloženka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Uloženka je pojem, který označuje síť veřejných míst, na kterých si můžete osobně vyzvednout zboží, které jste si objednali přes e-shop. Díky této službě mají zákazníci možnost osobního odběru zboží i u těch e-shopů, které nemají vlastní kamenné prodejny nebo výdejny. Postupně by měla být uloženka minimálně v každém krajském městě. E-shopům stačí registrace, po které obdrží registrační klíč a aktivaci a mohou plně využívat služeb uloženky. Jedná se o placenou službu s cenami podle aktuálního ceníku.

Význam slova, termín, co je to Uloženka? Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Uloženka? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Uloženka je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný význam, popis, definice, termín, pojem, vysvětlení, význam, Internet, přesný výraz, formulace, informace, wiki, Uloženka, heslo, co to je, význam slova

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Uloženka? resp. co to je Uloženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uloženka, odpověď na dotaz co je to Uloženka?. Víte např. kdo to je Au pair? Znáte a víte kdo je Václav Neckář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Uloženka hledat i v jiných kategoriích (než Internet) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.