Co je to?
Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Co je to Twoo? Význam slova

Co znamená termín Twoo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Seznamovací sociální portál určený pro pobavení a sbližování lidí. Twoo po registraci osoby nabízí profily dalších lidí, které je možné kontaktovat kvůli seznámení. Všechny aktivity nově registrovaného uživatele ostatní členové sítě hned vidí. V anonymním módu se lze pohybovat teprve po zaplacení poplatku, což má zvyšovat důvěryhodnost této služby.

Význam slova, termín, co je to Twoo? Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Twoo? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Twoo je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovník, přesný význam, termín, heslo, popis, význam pojmu, co znamená, Twoo, formulace, pojem, Twoo, vysvětlení, Internet, synonymum, přesný výraz, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Twoo? resp. jaká je definice slova Twoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twoo, odpověď na dotaz co je to Twoo?. Víte např. kdo to je Macecha? Znáte a víte kdo je Karel Roden? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.