Co je to?
Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Co je to Twoo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Twoo?

Seznamovací sociální portál určený pro pobavení a sbližování lidí. Twoo po registraci osoby nabízí profily dalších lidí, které je možné kontaktovat kvůli seznámení. Všechny aktivity nově registrovaného uživatele ostatní členové sítě hned vidí. V anonymním módu se lze pohybovat teprve po zaplacení poplatku, což má zvyšovat důvěryhodnost této služby.

Význam slova, termín, co je to Twoo? Definice odborného termínu, slova Twoo. Co znamená pojem Twoo z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Twoo patří do sekce Internet

Klíčová slova: popis, význam, Internet, Twoo, wiki, přesný význam, slovník, co znamená, Internet, vysvětlení, formulace, význam pojmu, co to je, informace, Twoo, pojem

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Twoo? resp. jaký je význam pojmu Twoo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twoo, odpověď na dotaz co je to Twoo?. Víte např. kdo to je Tom Hanks? Znáte a víte kdo je Karel Roden? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.