Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Co to je Steam? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Steam?

Steam je platforma, která patří společnosti Valve Corporation. Tato platforma slouží k digitální distribuci her a softwaru a k zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Je zde možno koupit nebo stáhnout velké množství her.

Význam slova, termín, co je to Steam? Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Steam) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Steam je v kategorii Internet

Co znamená pojem Steam? Výraz, definice slova z Wikipedie

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: co to je, slovo, vysvětlení, termín, co znamená, popis, pojem, wiki, význam, formulace, Internet, informace, synonymum, Internet, Steam

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Steam? resp. co znamená slovo Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Puritán? Znáte a víte kdo je Mohamed? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Steam i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!