Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Co to je Steam? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Steam

Steam je platforma, která patří společnosti Valve Corporation. Tato platforma slouží k digitální distribuci her a softwaru a k zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Je zde možno koupit nebo stáhnout velké množství her.

Význam slova, termín, co je to Steam? Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Steam patří do sekce Internet

Klíčová slova: význam, přesný výraz, význam slova, přesný význam, význam pojmu, slovník, Internet, termín, synonymum, popis, pojem, slovo, wiki, Steam, definice, Internet

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Steam?

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Steam? resp. co se skrývá pod slovem Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Velekněz? Znáte a víte kdo je Tatiana Pauhofová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!