Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Co to je Steam? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Steam?

Steam je platforma, která patří společnosti Valve Corporation. Tato platforma slouží k digitální distribuci her a softwaru a k zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Je zde možno koupit nebo stáhnout velké množství her.

Význam slova, termín, co je to Steam? Odborný termín, výraz, slovo Steam. Co znamená pojem Steam z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Steam s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Steam je v kategorii Internet

Co znamená pojem Steam? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.


Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft. K červnu roku 2014 čítal seznam her přes 3500 položek a od 27. září 2014 bylo na Steamu registrováno přes 100 miliónu účtů. 28. prosince 2014 služba Steam dosáhla nejvyššího počtu přihlášených uživatelů současně (8,4 milionu).

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam slova, wiki, slovo, Steam, popis, význam pojmu, přesný význam, co to je, vysvětlení, pojem, popis, termín, přesný výraz, heslo, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Steam? resp. jaký je význam slova Steam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Steam, odpověď na dotaz co je to Steam?. Víte např. kdo to je Puritán? Znáte a víte kdo je Mohamed? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!