Co je to?
Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Co je to Spam? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Spam

Spam je charakterizován jako nevyžádané sdělení. V dnešní době se jedná zejména o mnohdy obtěžující elektronickou poštu.
Spam může být i nebezpečný. Jde o případy, kdy je email odesílán z počítačů, které obsahují viry. Po otevření spamu potom snadno dojde k rozšíření počítačového viru na zařízení, ve kterém je zpráva otevřena. Z tohoto důvodu se doporučuje sdělení s podezřelou emailovou adresou odesílatele neotevírat. Mnoho emailových klientů většinu spamů detekuje, nejedná se však o stoprocentní jistotu.

Význam slova, termín, co je to Spam? Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Spam? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Spam patří do sekce Internet

Klíčová slova: synonymum, Internet, informace, Internet, význam, Spam, heslo, definice, co to je, přesný výraz, význam pojmu, pojem, popis, popis, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Spam? resp. jaká je definice slova Spam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spam, odpověď na dotaz co je to Spam?. Víte např. kdo to je Světec? Znáte a víte kdo je Xena? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.