Co je to?
Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Co je to Spam? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Spam

Spam je charakterizován jako nevyžádané sdělení. V dnešní době se jedná zejména o mnohdy obtěžující elektronickou poštu.
Spam může být i nebezpečný. Jde o případy, kdy je email odesílán z počítačů, které obsahují viry. Po otevření spamu potom snadno dojde k rozšíření počítačového viru na zařízení, ve kterém je zpráva otevřena. Z tohoto důvodu se doporučuje sdělení s podezřelou emailovou adresou odesílatele neotevírat. Mnoho emailových klientů většinu spamů detekuje, nejedná se však o stoprocentní jistotu.

Význam slova, termín, co je to Spam? Definice výrazu, termínu Spam. Co znamená odborný pojem Spam z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Spam? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Spam je v kategorii Internet

Klíčová slova: heslo, wiki, co znamená, význam slova, Internet, popis, Internet, vysvětlení, význam, Spam, pojem, termín, přesný význam, formulace, přesný výraz, Spam

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Spam? resp. co se skrývá pod slovem Spam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spam, odpověď na dotaz co je to Spam?. Víte např. kdo to je Pavel Bém? Znáte a víte kdo je Stalker? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Spam v jiné sekci než Internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.