Co je to?
Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Co to je Skydrive? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Skydrive?

Skydrive je původní název služby OneDrive poskytované společností Microsoft. Jedná se o cloudové úložiště, k němuž má uživatel přístup ze všech připojených zařízení (počítač, tablet, chytrý telefon apod.). Nahrané soubory mohou být i veřejně přístupné. Uživatel služby OnoDrive má zdarma k dispozici 5 GB místa k uložení dat. Placené tarify umožní navýšit velikost úložiště až na 5 TB.


Co je to Skydrive? Význam slova, termín, Definice výrazu Skydrive. Co znamená odborný pojem Skydrive z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Skydrive doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Skydrive se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: popis, význam pojmu, termín, Internet, definice, definice pojmu, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, co je to Skydrive?, terminologie, wiki, formulace, význam, co znamená, význam slova, slovo, Skydrive


Pojem Skydrive je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Skydrive?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

OneDrive (oficiálně Microsoft OneDrive, dříve SkyDrive) je služba, která umožňuje uživatelům nahrát své dokumenty na cloudové úložiště a tak umožnit jejich online přístup ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet a chytrý telefon. Soubory uložené na OneDrive mohou být přístupné vlastníkovi, přátelům a mohou být označeny i jako veřejně přístupné. Pro přístup k veřejně přístupným souborům není vyžadován účet Microsoft.

Další informační zdroje

Najít heslo Skydrive na Google.cz

Hledat pojem Skydrive ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Skydrive na Youtube

Najít termín Skydrive ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Skydrive ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skydrive ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Skydrive například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Skydrive? resp. co znamená výraz Skydrive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skydrive, odpověď na dotaz co je to Skydrive?. Víte např. kdo to je Jack Nicholson? Znáte a víte kdo je Ožrala? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde